SONET SOSYAL MEDYA

SONET olarak siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede değerlendirerek çözüm önerilerini getirebilmek adına, sosyal ağlarda sizlerle buluşuyor, sizlerin öneri ve düşüncelerinizi online olarak alıyoruz. Bize sosyal ağlarda aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz:


Sonet


Bize iletmek istediğiniz herhangi bir sorununuz ya da öneriniz varsa SONET Hizmet Numaranızı veya ADSL'nizin bağlı bulunduğu telefon numarasını size en hızlı ulaşabileceğimiz telefon numaranızı da ekleyerek özel Mesajla (DM) SONET Destek Twitter hesaplarımıza gönderebilirsiniz. Bu bilgileri kullanarak sizinle en kısa sürede iletişime geçerek yardımcı olabiliriz.


Yeni kampanyalarımızdan ve şirketimizden haberdar olmak için Facebook sayfamızı ve twitter.com hesabımızı takip edebilirsiniz.


Göndereceğiniz bilgiler hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacak ve burada belirtilen amaçlar dışında hiçbir şekilde kullanılmayacaktır


Hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir sorunuz için 0 850 277 6638 Müşteri Hizmetleri numaramızı arayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.