Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik


www.sonet.com.tr Web sitesi ve bu İnternet sitesinde yer alan içerik, görsel ve işitsel unsurlar ve bunların düzenlenmeleri üzerindeki her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece SONET LTD.ŞTİ.’ye (SONET) aittir. Bilgiler, izin olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Sadece referans gösterilerek alıntı yapılabilir.


Web sitemiz, her zaman ücretsiz olarak ziyaret edilebilir. Sitemizin ziyaret edilmesi sırasında gerçekleştirilen üyelik/abonelik işlemlerinden sistemizde kayda alınacak bilgiler sadece kişinin rızası ile temin edilir ve kişinin açık izni olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. SONET, hiçbir koşulda, İçerikte olabilecek yanlışlık, eksiklikler veya web sitesinde bulunan içeriğin kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir olumsuzluk veya kayıptan dolayı sorumlu tutlamaz. Aynı şekilde içerikten ve ziyaretçi tarafından sunulan yanlış bilgiden sorumlu tutulamaz.


Web sitemizde, kendisinin veya üçüncü kişilerin hizmetleri hakkında reklam ve promosyonlar görüntülenebilir. Web sitemizde SONET'e ait olmayan ve faaliyetleri farklı olabilecek diğer Web sitelerine yönlendirme yapılabilir. Ziyaretçinin bu Web sitelerinden herhangi birini ziyaret etmesi halinde üçüncü kişilerin kullanımında ve aitliğinde olan bu web sitelerinin politika ve uygulamalarından SONET sorumlu değildir.


Bu İnternet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. SONET, ziyaretçiye, üçüncü kişiler hakkında olanlar da dahil web sitesinde yer alan bilgiler de dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.


Web sitemizin (www.sonet.com.tr) kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, SONET ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.


SONET, bu internet sitesi ile ilgili site içerisinde yer alan ürün, hizmet, içerikler ve veya görsel unsurlar da dahil olmakla birlikte, her hangi bir bildirim yapmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Web sitemiz içerisinde sizden şahsi bilgi girişi talep edildiği takdirde, vereceğiniz şahsi bilgileriniz (isim, soyisim, adres, T.C. Kimlik numarası, doğum tarihi, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) sadece bilgilendirme iletileri göndermek amacıyla SONET tarafından kullanılacak ve hukuki zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.


Web sitemizin hukuki şartları ve gizlilik hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen iletisim@sonet.com.tr e-posta adresine sorabilir, sitemizle ilgili görüş ve eleştirilerinizi bu adrese veya 0 850 277 6638 nolu telefonu arayarak müşteri temsilcimize bildirebilirsiniz.