Şimdi modeminizi yenilemenin tam zamanı!

Şimdi modemini yenilemek isteyen SONET’liler ayda sadece 3 TL'den başlayan taksitlerle son teknoloji yepyeni bir modem sahibi oluyor.


Modeminiz artık beklentilerinizi karşılamıyor mu? Siz de SONET'in çok avantajlı Taksitli Modem Kampanyasından yararlanın, ayda 12/24 ay taksit seçeneğiyle kablosuz modem sahibi olun.

Kampanyadan yararlanmak için SONET Satış Noktalarına başvurabilirsiniz.

Sonet ADSL Kampanyası
24 Ay Taksitle
12 Ay Taksitle
ADSL Modem
3 TL 6 TL
VDSL
6 TL 12 TL

Kampanyanın geçerli olduğu SONET İnternet Erişim Paketleri için tıklayınız.


Modem taksit süresi bitmeden ADSL hattının iptali durumunda, abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler ve faturaya yansıtılan modem ücreti toplam modem bedelinden (ADSL Modem bedeli 125 TL, VDSL Modem bedeli 200 TL) düşülerek geri alınacaktır. Ayrıca varsa ödenmemiş aylık ücret, bağlantı ücreti veya taksitleri tahsil edilecektir.


Modeminizin arızalı olduğunu düşündüğünüz durumlarda SONET Müşteri Hizmetlerini 0 850 277 6638 nolu telefondan arayabilirsiniz. Gerekli durumlarda talebinizle ilgili modem firmanızın Çağrı Merkezi Destek Hattı'na yönlendirileceksiniz.


Kampanya dahilinde verilen modemde Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalardan, SONET sorumlu değildir. Arıza oluşması durumunda veya modemle ilgili talep ve şikayetlerde modemin yetkili teknik servisleri tarafından modemle ilgili garanti kapsamı dahilindeki işlemler yapılacaktır. Arıza durumunda ve modem ile ilgili talep ve şikayetlerde Abone tarafından irtibata geçilmesi gereken kurum, cihazın garanti belgesinde bildirilmiştir.