Bireysel Müşteri Kurumsal Müşteri

Sonet G.SHDSL İnternet

G.SHDSL, bakır hatlar üzerinden DSL tabanlı simetrik iletim sağlayan teknolojidir. Yükleme (upload) ve indirme (download) hızları birbirine eşittir. Simetrik bant genişliği ve güvenli internet erişim imkanı sağlayan G.SHDSL internette, 128Kbps-2 Mbps arasında bant genişliği seçenekleri mevcuttur. G.SHDSL internet Veri Akış Erişimi (VAE) ile sağlanmaktadır. Böylelikle SONET kalitesinde internete bağlanılabilir.


Nasıl Çalışır?

Veri, yerleşik operatörün XDSL trafiği toplama noktalarından SONET’e teslim edilerek, bu noktadan sonra servis kalitesini SONET'in kontrol edebilmesi sağlanmaktadır. 33 noktada yerleşik operatör ile ara bağlantı gerçekleştiren SONET, bu sayede Türkiye’nin en ücra noktalarına dahi G.SHDSL internet erişimi sağlamaktadır.

Yüksek kalite ve uygun fiyatlarıyla SONET G.SHDSL İnternet, küçük ve orta ölçekli işletmeler için internet hizmetinde fark yaratır.


Kimler İçin İdeal?

SONET G.SHDSL İnternet hizmeti, simetrik internet ihtiyaçlarını yüksek kalite ve uygun fiyatlarla çözmek isteyen orta ölçekli işletmeler için idealdir.