Bireysel Müşteri Kurumsal Müşteri

Sonet Hakkında

Sonet, Almanya merkezli, internet, televizyon ve güvenlik sistemlerini Türkiye'nin çeşitli noktalarında oluşturduğu Bölge Çözüm Ortaklarıyla Türkiye'yi internete bağlamak ve dünyayla iletişim sağlamak ve özgürce internet kullandırmak amacını benimseyerek kurulmuştur. Sonet, Bireysel ve Kurumsal portföyde başta internet sektöründeki alışılmışın dışındaki müşteri odaklı hizmetleriyle önemli rol oynamayı hedeflemiştir.


Müşterilerine bugünün ve geleceğin teknolojilerini sunmakla birlikte kişi veya kuruluşların interneti, güvenlik teknolojilerini, kurumsal ağları, enerji ve akıllı ev sistemleri ve bunun gibi hizmetleri sağlayıcı bir şirkettir.


İletişim teknolojilerinin üç temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefon ile birlikte, eğlence, iletişim, güvenlik, Akıllı Ev/İş ve işletmelere özel ürünleriyle Türkiye'nin tüm İletişim ve Teknoloji ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Şirketin ürün portföyünde başta Fiber, R/L, ADSL/VDSL2 altyapı, Güvenlik Sistemleri, Akıllı Ev/İş Sistemleri, Rüzgar ve güneş enerji sistemleri, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay internet erişim hizmetleri bulunmaktadır. Sinema ve televizyonun Akıllı hali olan "SONET Akıllı TV" / IPTV hizmetleri ile internet ve günümüzün akıllı Televizyonlarından erişim imkanı sunarak eşsiz bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır.


Türkiyenin çeşitli illerinde bulunan Bölge Çözüm Ortaklarıyla kullanıcılara hızlı ve güvenli destek olanağı sağlamaktadır. Kullanıcılarına sunmuş olduğu Hizmetler ile ilgili bilgilendirme amaçlı kurmuş olduğu çağrı merkeziyle kullanıcıların sorularına yanıt vermek ve yüksek müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Sonet, farklı müşteri veya müşteri gruplarına esnek kaliteli hzimet anlayışıyla hizmetlerini taleplere göre alternatifli uygun çözümler sunar.