Bireysel Müşteri Kurumsal Müşteri

Binamda Hizmet Var mı?

Ev veya iş adresinizle internet altyapınızı sorgulayarak, size en uygun teklifleri görebilirsiniz.

Altyapı iyileştirme çalışmalarından dolayı bu hizmet geçici olarak devre dışıdır.

Eşsiz Kampanyalar

Aşağıdaki kampanyaları inceleyerek altyapınıza göre size en uygun paketi seçebilir, dilerseniz tüm iletişim kanalları üzerinden detaylı bilgi alabilir ve başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Fiber & vDSL Sınırsız İnternet

179,90 TL 'den başlayan fiyatlarla

  • 100 Mbps’e kadar Download
  • 8 Mbps’e kadar Upload Hızı
  • 12 veya 24 Ay Taahhütlü

Limitsiz & Kotasız
Fiber & vDSL Kampanyası

Sonet AirFiber 2Kampanyası

142,90 TL 'den başlayan fiyatlarla

  • 1000 Mbps’e kadar Download
  • 100 Mbps’e kadar Upload Hızı
  • Taahhütlü fiyatına Taahhütsüz Hizmet!

Limitsiz & Kotasız
Sonet AirFiber 2 Kampanyası

Full Fiber Sınırsız İnternet

359,90 TL 'den başlayan fiyatlarla

  • 5000 Mbps’e kadar Download
  • 1250 Mbps’e kadar Upload Hızı
  • Taahhütsüz veya 24 Ay Taahhütlü

Limitsiz & Kotasız
Full Fiber Özel Kampanyası

Sonet'ten ADSL/VDSL ya da Fiber hizmeti alabilmek için, hizmet almak istediğiniz adreste internet altyapısı bulunması gerekmektedir. Bu bilgiyi hızlı ve kolay şekilde Sonet "Binamda Hizmet Var Mı" sayfasından sorgulayabilir, size en uygun altyapı ve paketleri görüntüleyebilirsiniz.

Size uygun paketi belirledikten sonra hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Adresinizde yer alan internet altyapısını sorgulamak için adres bilgilerinizi sırasıyla İl, İlçe, Mahalle, Sokak, Bina No ve Kapı No seçerek gerçekleştirebilirsiniz.

Asimetrik Dijital Abone Hattı anlamına gelen ADSL, normal bir bakır telefon hattında sesli aramaların sıklığını kullanan bir DSL bağlantısı türüdür. Bu tür bir bağlantının en iyi yanı, eve bağlanmak için ekstra hat gerekmemesidir. ADSL modemler ile 16 Mbps’e kadar bağlantı hızları elde edebilirsiniz. Elbette bu hız evinize gelen kablonun kalitesine ve kaynaktan evinize olan mesafeye göre değişiklik gösterebilir.

Çok Yüksek Bit Hızlı Dijital Abone Hattı uzantısına sahip olan VDSL, ADSL’den 10 kata kadar daha hızlı yükleme ve 5 kata kadar daha hızlı indirme hızına sahiptir. VDSL modem ile alabileceğiniz en yüksek indirme hızı 100 Mbps’dir. Elbette bu hıza ulaşmak için öncelikle evinize yakın bir VDSL bağlantınızın olması gerekir. Bir VDSL modem satın alsanız bile maksimum ADSL hızını elde edebilirsiniz.

Bir fiber optik (cam veya polimer) ağ, kullanıcıların geleneksel bakır kablo iletişim ağlarının sınırlamalarının üstesinden gelmesini sağlar ve veriyi ışık hızında iletir. G-PON mimarileri (Gigabit-pasif optik ağ), ultra geniş bant ve düşük gecikmeli iletişimleri destekler. Bireysel müşterilerde 1000 Mbps'e kadar hizmet verilebilir.

Sonet olarak altyapı olmayan veya altyapıda sorun olan bölgelere özel çözümler sunuyoruz, siz de altyapı sıkıntısı yaşıyorsanız ve sorunsuz internet erişimi arzu ediyorsanız bize ulaşabilirsiniz.