Bireysel Müşteri Kurumsal Müşteri

GPON altyapısından direkt olarak erişim mi sağlamak istiyorsunuz? Siz de SONET'in çok avantajlı Taksitli GPON Kampanyasından yararlanın, ayda 12/24 ay taksit seçeneğiyle kablosuz GPON modem sahibi olun.

Kampanyadan yararlanmak için SONET Satış Noktalarına başvurabilirsiniz.


GPON Modem

HG8245A

Ücretlendirme Satış Fiyatı Kiralama Fiyatı
Peşin 1350 TL 25 TL
12 Taksit 1450 TL
Kullanım Kılavuzu Teknik Özellikler 24 Taksit 1550 TL

HG8247H

Ücretlendirme Satış Fiyatı Kiralama Fiyatı
Peşin 1450 TL 35 TL
12 Taksit 1550 TL
Kullanım Kılavuzu Teknik Özellikler 24 Taksit 1650 TL

Kampanyanın geçerli olduğu SONET İnternet Erişim Paketleri için tıklayınız.

Modem taksit süresi bitmeden Fiber hattının iptali durumunda, abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler ve faturaya yansıtılan modem ücreti toplam modem bedelinden düşülerek geri alınacaktır. Ayrıca varsa ödenmemiş aylık ücret, bağlantı ücreti veya taksitleri tahsil edilecektir.

Modeminizin arızalı olduğunu düşündüğünüz durumlarda SONET Müşteri Hizmetlerini 0 850 277 6638 nolu telefondan arayabilirsiniz. Gerekli durumlarda talebinizle ilgili modem firmanızın Çağrı Merkezi Destek Hattı'na yönlendirileceksiniz.

Kampanya dahilinde verilen modemde Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalardan, SONET sorumlu değildir. Arıza oluşması durumunda veya modemle ilgili talep ve şikayetlerde modemin yetkili teknik servisleri tarafından modemle ilgili garanti kapsamı dahilindeki işlemler yapılacaktır. Arıza durumunda ve modem ile ilgili talep ve şikayetlerde Abone tarafından irtibata geçilmesi gereken kurum, cihazın garanti belgesinde bildirilmiştir.