Bireysel Müşteri Kurumsal Müşteri

Sonet Yalın İnternet

Telefon aboneliğine ihtiyacınız yok mu? Sonet Yalın İnternet ile ev, işyeri veya dilediğiniz her yerde internet hizmetine erişebilirsiniz. Türkiye'nin herhangi bir yerinde, altyapı türünüze göre Fiber, xDSL veya Uydu İnternet servislerimizden faydalanabilirsiniz.

Türkiye'nin hemen her bölgesinde Sonet olarak Yalın İnternet hizmeti sunmakla birlikte, bu hizmeti en üst hizmet kaliteyisle en uygun fiyata müşterilerimizle buluşturuyoruz. Diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Müşteri yanlısı bir politika izlemeyi prensip edinerek düzenli olarak cazip kampanyaları dilediğiniz her yere getiriyoruz.Cihazlarımız

Nasıl Başvurabilirim?

Sonet Fiber İnternete Abone olmak için ister evinizden veya işinizden ister telefon veya internet ile ya da isterseniz SONET satış noktarlarından hızlı bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Hemen Başvur
Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

Bilgilerinizi bırakarak, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilir ve başvuru işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Satış Noktaları

Satış Noktaları

Bilgilerinizi bırakarak, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilir ve başvuru işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.Naked Digital Subscriber Line sözcüklerinin baş harflerinden oluşan nDSL (Yalın DSL) servisi, DSL genisbant hizmeti ile Sabit telefon hizmeti arasındaki bağlantıyı kaldıran bir servistir. Böylece abone mevcut telefon aboneliği olmadan DSL (internet erişimi) bağlantısına sahip olabilir.

Yalın internet hizmetinden yeni abone olacak tüm bireysel ve kurumsal müşteriler ile Sonet internet hizmeti alan mevcut aboneler yararlanabilir.

SONET xDSL hizmeti bireysel abonelik başvurusu için gerekli belgeler:

Abonelik sözleşmesi.
Abonelik sözleşmesi ek formu
Abonelik başvuru formu
Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi