Bireysel Müşteri Kurumsal Müşteri
SONET #HayatEveSığar Kampanyası

Full Fiber İnternet Kampanyası

İnternet deneyiminizi bir üst seviyeye taşımaya hazır mısınız? Fiber altyapıya özel uygun fiyata yüksek kaliteli hizmet almak için hemen paketlerimize göz atabilirsiniz. Sınırsız eğlence, hızlı yüklemeler ve kesintisiz bağlantı için Sonet'in özel fiber paketlerini keşfedin!


Hemen Paketleri İnceleyin ve Yüksek Kaliteye Ulaşın

  • Fiber Hızı: Yüksek hızda internet deneyimini fiber altyapısıyla yaşayın. Hızlı yükleme ve indirme işlemleriyle interneti kesintisiz kullanın.
  • Güvenilir Bağlantı: Fiber altyapısı, kesintisiz ve güvenilir bir internet bağlantısı sağlayarak kesinti ve gecikme yaşamadan online dünyada gezinin.
  • Özel Hız Seçenekleri: İhtiyaçlarınıza uygun hız seçeneklerimizle interneti dilediğiniz gibi kullanın ve daha fazla verim elde edin.
  • Profesyonel Destek: Müşteri odaklı profesyonel ekibimizle, internetle ilgili tüm sorularınıza anında yanıt alın ve kesintisiz hizmetin keyfini çıkarın.

Fiber altyapıyla hayatınıza hız ve güvenilirlik katın. Hemen Sonet'in fiber altyapıya özel uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli hizmet paketlerini inceleyin ve internetin en iyi halini yaşayın. Daha fazla bilgi ve başvuru için web sitemizi ziyaret edin veya müşteri hizmetlerimizi arayın.


Detaylı bilgi almak için 0850 277 6638 numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilir, web sitemiz üzerinden iletişime geçebilir veya mail adresimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.


Aynı zamanda buraya tıklayarak, online başvuru formundan da bilgilerinizi gönderebilirsiniz.Full Fiber Paketleri

Sonet
LOTUS
Sonet
PORSCHE
Sonet
MASERATI
Sonet
BUGATTI
Paket Fiyatı
1 - 12 Ay
399,90 TL 699,90 TL 1349,90 TL 58999,90 TL
Paket Fiyatı
13 - 24 Ay
419,90 TL 719,90 TL 1399,90 TL 58999,90 TL
Download 200 Mbps'e
kadar
500 Mbps'e
kadar
1000 Mbps'e
kadar
5000 Mbps'e
kadar
Upload 10 Mbps'e
kadar
25 Mbps'e
kadar
50 Mbps'e
kadar
1250 Mbps'e
kadar
Kota Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
AKK Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Taahhüt 0 - 24 Ay* 0 - 24 Ay* 0 - 24 Ay* 0 - 24 Ay*

Fiyatlara tüm vergiler dahildir.

Kablo İnternet kampanyalarında abonelik süresince tüm vergiler dahil 19,99 TL modem kullanım ücreti uygulanmaktadır. Bu bedel kampanya fiyatlarına dahil değildir.

Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.


SSS

Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde ne olur?

Taahhütnamenin abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneden tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir. Modemin mülkiyeti Sonet'e aittir.

Aboneliğin iptal edilmesi durumunda modemin Sonet'e teslim edilmesi zorunludur. Aksi halde modem ücreti faturaya yansıtılacaktır.

Fiyatlara tüm vergiler dahildir.

Bağlantı ve aktivasyon ücreti ne kadardır?

Taahhütlü olarak satın alınan tüm paketler için bağlantı ve aktivasyon ücreti tek seferlik 589,90 TL veya 100 TL / 6 Ay'dır.


* - Taahhütsüz paketlerde tarife fiyatına ek olarak tek seferlik 589,90 TL Aktivasyon ücreti alınmaktadır.
* - Taahhütsüz paketlerde aylık 35 TL yalın ücreti alınmaktadır.