Bireysel Müşteri Kurumsal Müşteri

Sonet Kalitesiyle Fiber İnternet

Fiber altyapı, günümüzde kullanılan en güncel ve hızlı altyapı teknolojisi olarak öne çıkmaktadır. Verileri fiber optik kablolar aracılığıyla ışık hızında aktararak, kesintisiz ve yüksek bant genişliği sunar. Bireysel ve kurumsal müşterilerin ilk tercihi olan Fiber altyapı, internet deneyimini bir üst seviyeye taşıyan güvenilir bir çözümdür.


Türkiye'nin hemen her bölgesinde Sonet olarak, Fiber İnternet hizmetini sunmakla gurur duyuyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızı uygun fiyatlarla birleştirerek müşterilerimize en iyi internet deneyimini yaşatıyoruz. Her müşterimizi değerli görerek daima müşteri yanlısı bir politika izliyoruz ve düzenli olarak cazip kampanyaları evlerinize kadar getiriyoruz.


Sonet Fiber İnternet Hizmeti Avantajları

  • Hız ve Güvenilirlik: Fiber altyapısı sayesinde internetinizi yüksek hızda ve kesintisiz bir şekilde kullanın.
  • Geniş Kapsama Alanı: Türkiye'nin her bölgesinde Sonet olarak, Fiber İnternet hizmetimizi müşterilerimize ulaştırıyoruz.
  • Uygun Fiyatlar: Sonet kalitesiyle, uygun fiyatlarla yüksek hızlı Fiber İnternet deneyiminin keyfini çıkarın.
  • Müşteri Odaklılık: Her müşterimizi önemsiyor ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmaya özen gösteriyoruz.
  • Cazip Kampanyalar: Düzenli olarak sunulan cazip kampanyalarımızla, avantajlı tekliflerden yararlanın.

Sonet ile Fiber İnternetin keyfini çıkarın ve internet deneyiminizi hız ve güvenle bir adım öteye taşıyın. Siz de Sonet ailesine katılarak, kaliteli hizmetin tadını çıkarın.Cihazlarımız

Nasıl Başvurabilirim?

Sonet Fiber İnternete Abone olmak için ister evinizden veya işinizden ister telefon veya internet ile ya da isterseniz SONET satış noktarlarından hızlı bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Hemen Başvur
Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

Bilgilerinizi bırakarak, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilir ve başvuru işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Satış Noktaları

Satış Noktaları

Bilgilerinizi bırakarak, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilir ve başvuru işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.Sonet Fiber ile Fiber altyapı üzerinden kesintisiz ve yüksek kalitede veri iletişimi ile internet hizmeti sağlanmaktadır.

Fiber İnternet, yüksek hızda internet deneyimi sunar, yüksek bant genişliği sağlar, kesintisiz bağlantı ve düşük gecikme süresiyle daha iyi oyun ve video izleme deneyimi yaşatır.

Sonet Fiber Paketlerine Türkiye genelinde hizmetin sunulabildiği bölgelerde bulunan tüm müşteriler başvurabilir.

SONET Fiber hizmeti bireysel abonelik başvurusu için gerekli belgeler:

Abonelik sözleşmesi.
Abonelik sözleşmesi ek formu
Abonelik başvuru formu
Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi