Bireysel Müşteri Kurumsal Müşteri

Sonet Kalitesiyle Fiber İnternet

Fiber altyapı, mevcutta kullanılan en güncel altyapı teknolojisi olup veriyi fiber optik kablolar aracılığı ile ışık hızında aktarır. Bireysel ve kurumsal müşterilerin ilk tercihi olan Fiber altyapı, kesintisiz ve yüksek bant genişliği sunar.

Türkiye'nin hemen her bölgesinde Sonet olarak Fiber İnternet hizmeti sunmakla birlikte, bu hizmeti en üst hizmet kaliteyisle en uygun fiyata müşterilerimizle buluşturuyoruz. Daima Müşteri yanlısı bir politika izlemeyi prensip edinerek düzenli olarak cazip kampanyaları evinize kadar getiriyoruz.Cihazlarımız

Nasıl Başvurabilirim?

Sonet Fiber İnternete Abone olmak için ister evinizden veya işinizden ister telefon veya internet ile ya da isterseniz SONET satış noktarlarından hızlı bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Hemen Başvur
Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

Bilgilerinizi bırakarak, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilir ve başvuru işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Satış Noktaları

Satış Noktaları

Bilgilerinizi bırakarak, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilir ve başvuru işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.Sonet Fiber ile Fiber altyapı üzerinden kesintisiz ve yüksek kalitede veri iletişimi ile internet hizmeti sağlanmaktadır.

Sonet Fiber Paketlerine Türkiye genelinde hizmetin sunulabildiği bölgelerde bulunan tüm müşteriler başvurabilir.

SONET Fiber hizmeti bireysel abonelik başvurusu için gerekli belgeler:

Abonelik sözleşmesi.
Abonelik sözleşmesi ek formu
Abonelik başvuru formu
Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi