Bireysel Müşteri Kurumsal Müşteri

Sonet Kalitesiyle xDSL İnternet Hizmetleri

Sonet, Fiber'e erişemediğiniz bölgelerde de en iyi hizmeti sizlere sunuyor. Altyapınız ADSL, ADSL2, ADSL2+, SDSL, IDSL, HDSL, VDSL veya VDSL2 gibi DSL türlerinden birini destekliyorsa, kesintisiz internet hizmetini evinize, işyerinize veya dilediğiniz her yere getiriyoruz.


Türkiye'nin hemen her bölgesinde Sonet olarak xDSL İnternet hizmeti sunmakla gurur duyuyoruz. Altyapınıza uygun hızlı ve güvenilir interneti en uygun fiyatlarla size ulaştırıyoruz. Her müşterimizi önemsiyor ve müşteri yanlısı bir politika izleyerek düzenli olarak cazip kampanyaları dilediğiniz her yere getiriyoruz.


Sonet xDSL İnternet Hizmeti Avantajları

  • Geniş Kapsama Alanı: Türkiye'nin dört bir yanında xDSL İnternet hizmetini size ulaştırıyoruz.
  • Uygun Fiyatlar: Sonet kalitesiyle, altyapınıza uygun fiyatlarla yüksek hızlı xDSL İnternet deneyiminin keyfini çıkarın.
  • Müşteri Odaklılık: Her müşterimiz bizim için önemlidir ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmak için çaba gösteririz.
  • Güvenilir Bağlantı: Sonet'in xDSL altyapısıyla kesintisiz ve güvenilir bir internet bağlantısına sahip olun.
  • Cazip Kampanyalar: Düzenli olarak sunduğumuz cazip kampanyalarla, avantajlı tekliflerden yararlanma fırsatı yakalayın.

Sonet ile xDSL İnternetin keyfini çıkarın ve internet deneyiminizi güvenle bir adım öteye taşıyın. Siz de Sonet ailesine katılarak, kaliteli hizmetin tadını çıkarın.Cihazlarımız

Nasıl Başvurabilirim?

Sonet xDSL İnternete Abone olmak için ister evinizden veya işinizden ister telefon veya internet ile ya da isterseniz SONET satış noktarlarından hızlı bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Hemen Başvur
Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

Bilgilerinizi bırakarak, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilir ve başvuru işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Satış Noktaları

Satış Noktaları

Bilgilerinizi bırakarak, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilir ve başvuru işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.DSL (Digital Subscriber Line) mevcut altyapıdaki bakır kablolar üzerinden evlere ve ofislere yüksek bant genişliği sağlayan bir teknolojidir. xDSL olarak adlandırılan bu teknoloji, genellikle ADSL ve VDSL olarak bilinir.

Sonet xDSL Paketlerine Türkiye genelinde hizmetin sunulabildiği bölgelerde bulunan tüm müşteriler başvurabilir.

SONET xDSL hizmeti bireysel abonelik başvurusu için gerekli belgeler:

Abonelik sözleşmesi.
Abonelik sözleşmesi ek formu
Abonelik başvuru formu
Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi