Bireysel Müşteri Kurumsal Müşteri

Sonet Kalitesiyle xDSL İnternet Hizmetleri

Sonet Fiber'e erişemediğiniz bölgelerde, mevcut altyapınızda bulunan en iyi hizmeti sizlere sunuyoruz. Altyapınız ADSL, ADSL2, ADSL2+, SDSL, IDSL, HDSL, VDSL, VDSL2 DSL türlerinden birini desteklediği takdirde kesintisiz internet hizmetini evinize, işyerinize veya dilediğiniz her yere getiriyoruz.

Türkiye'nin hemen her bölgesinde Sonet olarak xDSL İnternet hizmeti sunmakla birlikte, bu hizmeti en üst hizmet kaliteyisle en uygun fiyata müşterilerimizle buluşturuyoruz. Diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Müşteri yanlısı bir politika izlemeyi prensip edinerek düzenli olarak cazip kampanyaları dilediğiniz her yere getiriyoruz.Cihazlarımız

Nasıl Başvurabilirim?

Sonet xDSL İnternete Abone olmak için ister evinizden veya işinizden ister telefon veya internet ile ya da isterseniz SONET satış noktarlarından hızlı bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Hemen Başvur
Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

Bilgilerinizi bırakarak, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilir ve başvuru işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Satış Noktaları

Satış Noktaları

Bilgilerinizi bırakarak, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilir ve başvuru işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.DSL (Digital Subscriber Line) mevcut altyapıdaki bakır kablolar üzerinden evlere ve ofislere yüksek bant genişliği sağlayan bir teknolojidir. xDSL olarak adlandırılan bu teknoloji, genellikle ADSL ve VDSL olarak bilinir.

Sonet xDSL Paketlerine Türkiye genelinde hizmetin sunulabildiği bölgelerde bulunan tüm müşteriler başvurabilir.

SONET xDSL hizmeti bireysel abonelik başvurusu için gerekli belgeler:

Abonelik sözleşmesi.
Abonelik sözleşmesi ek formu
Abonelik başvuru formu
Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi