Bireysel Müşteri Kurumsal Müşteri

Sonet Uydu İnternet

Sonet Uydu İnternet, uydu veya kendi şebekeleri üzerinden yüksek hızda iki yönlü internet bağlantısı sağlayan bir servistir. Kolay kurulabilen küçük uydu anteni, bilgisayarınızı, evinizdeki ya da ofisinizdeki lokal şebekenizi, herhangi bir telefon hattı ya da karasal kablo bağlantısı gerekmeden direk olarak uydu veya Sonet şebekesi üzerinden internete bağlar. Tipik Kullanıcı Profilleri, değişik kullanıcı ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla farklı kullanıcı profilleriyle sunulmaktadır. Uydu İnternet ile en uygun kapasite ve fiyatla geniş bant internet bağlantısına sahip olabilirsiniz.

Türkiye'nin hemen her bölgesinde Sonet olarak Uydu İnternet hizmeti sunmakla birlikte, bu hizmeti en üst hizmet kaliteyisle en uygun fiyata müşterilerimizle buluşturuyoruz. Diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Müşteri yanlısı bir politika izlemeyi prensip edinerek düzenli olarak cazip kampanyaları dilediğiniz her yere getiriyoruz.Cihazlarımız

Nasıl Başvurabilirim?

Sonet Uydu İnternete Abone olmak için ister evinizden veya işinizden ister telefon veya internet ile ya da isterseniz SONET satış noktarlarından hızlı bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Hemen Başvur
Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

Bilgilerinizi bırakarak, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilir ve başvuru işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Satış Noktaları

Satış Noktaları

Bilgilerinizi bırakarak, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilir ve başvuru işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.Sonet Uydu İnternet, anlaşmalı ulusal şirketler üzerinden ya da bölgesel olarak kurulan Sonet şebekeleri üzerinden fiziksel bir altyapıya ihtiyaç duyulmaksızın sağlanan internet hizmetidir. Bu alanda müşterilerimiz daha çok Sonet şebekesi ile sağlanana ve AirFiber olarak bilinen teknolojiyi kullanmaktadır. AirFiber, direkt olarak ana omurgaya bağlı Fiber internetin kablosuz olarak sunulması anlamına gelmektedir.

Mevcutta fiziksel altyapısı olmayan veya altyapı hizmetinden verim alamayan herkes başvuru yapabilir.

SONET Uydu hizmeti bireysel abonelik başvurusu için gerekli belgeler (öncesinde keşif için konum talep edilmektedir.):

Abonelik sözleşmesi.
Abonelik sözleşmesi ek formu
Abonelik başvuru formu
Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi