Bireysel Müşteri Kurumsal Müşteri

Sonet Metro Ethernet

Genişbant, 5 Mbps - 100 Gbps arasında, ölçeklenebilir, mesafeden bağımsız, tamamen simetrik ve kaliteli destek hizmetleri içeren Metro Ethernet İnternet, tüm dünyaya çok yüksek hızlarda bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir. Metro Ethernet İnternet Fiber Optik ve Ethernet teknolojilerinin avantajlarını bir arada sunarak internete bağlanmanızı sağlar.


Nasıl Çalışır?

Erişim tipi bağımsız olarak (Kiralık Devre ya da Metro Ethernet) SONET omurgasına aktarılan internet hizmeti, SONET fiber optik altyapısı ve gerçekleştirdiği yurtiçi ve uluslararası internet ara bağlantıları ile sağlanmaktadır.

İnternet trafiğinizin ulaşacağı noktaya göre, yedekli SONET omurgası trafiğinizi yurtiçi veya yurtdışı internet şebekelerine yönlendirir. SONET'in Metro Ethernet İnternet hizmeti hem yurtiçinde hem de yurtdışında global operatörlerle yapılan yedekli ara bağlantı anlaşmaları ile sağlanmaktadır.

SONET, firmanız için tesis edilen bağlantı ve kapasite üzerinden uygun donanımları konumlandırarak ihtiyacınız olan internet erişimini gerçekleştirir. Firmanıza gerekli olan kapasite, erişim yöntemi ve donanımlar, uzman satış öncesi danışmanlarımız tarafından beklentinize uygun şekilde belirlenir. İnternet trafiğiniz, en iyi trafik mühendisliği yaklaşımlarıyla omurgamızda yönetilir, böylece sıkışıklık ve bundan kaynaklanan yavaşlıklar önlenir.


Kimler İçin İdeal?

İnternet erişim ihtiyaçlarını mevcut xDSL teknolojileri ile çözemeyen, simetrik, hızlı internet arayışında olan, ancak Türkiye’nin internet şebekesinin performansı ile yetinemeyen kurumlar için idealdir. Özellikle internet üzerinden uygulamalarını yöneten orta ve büyük ölçekli şirketler için birebirdir.