Bireysel Müşteri Kurumsal Müşteri
Sonet Fiber & vDSL İnternet Kampanyası

Fiber & vDSL İnternet Kampanyası

Pek çoğumuz neredeyse tamamen internetin bir parçasıyız; her şeyi çevrimiçi yapabiliyor ve mobil cihazlar sayesinde günün 24 saatini her yerde çevrimiçi olarak geçirebiliyoruz. İnterneti öğrenmek, eğlenmek, çalışmak, yeni insanlarla tanışmak, dünyayı çok daha iyi bir yere getirmeye çalışmak ve hatta bizi rahatsız eden her şeyi şikayet etmek için kullanabiliriz.

Sonet, Türkiye'nin her bölgesine özel çözümler sunan birinci sınıf internet hizmetleriyle sizleri heyecan dolu bir dünyaya davet ediyor. Fiber veya ADSL/VDSL altyapısına sahip tüm bölgelerde, Sonet'in yüksek hızlı ve düşük gecikmeli internet ayrıcalığını yaşayın.

Sizleri de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!


Özel Fiyatlarla Yüksek Hız ve Düşük Gecikme


Sonet, uygun fiyatlarla yüksek hız ve düşük gecikme sunarak, internet deneyiminizi mükemmel bir seviyeye taşıyor. Fiber altyapısıyla mümkün olan en yüksek hızları, ADSL/VDSL altyapısıyla da maksimum performansı elde ederek, online dünyada sınırsız bir keşfe çıkmanızı sağlıyoruz. Oyun oynamak, film izlemek, iş yapmak veya sosyal medyada gezinmek için beklemeye son verin; Sonet'in hızlı ve stabil internetiyle her işlemi anında gerçekleştirin.


Sonet Farkı:

  • Geniş Kapsama Alanı: Fiber veya ADSL/VDSL altyapısı olan tüm bölgelerde Sonet'in kaliteli hizmetleriyle buluşabilirsiniz. Türkiye'nin dört bir yanında güçlü altyapımızla hızlı internetin keyfini çıkarın.
  • Profesyonel Destek: Sonet, deneyimli ekibi ve uzman teknik personeliyle her zaman yanınızda. Hızlı kurulum ve kesintisiz müşteri desteği ile sorunlarınızı anında çözüme kavuşturuyoruz.
  • Güvenilir ve Stabil Bağlantı: Sonet dünyasında, kesintisiz ve güvenilir bir internet bağlantısıyla online dünyayı doyasıya yaşayın. İnternetinizi kopmadan, gecikme yaşamadan kullanmanın keyfini sürün.
  • Özel Fiyatlar: Sizi düşünüyoruz! Sonet olarak, yüksek kalitede hizmeti özel fiyatlarla sunuyoruz. Bütçenizi zorlamadan yüksek hızlı internete sahip olmanın tadını çıkarın.

Detaylı bilgi almak için 0850 277 6638 numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilir, web sitemiz üzerinden iletişime geçebilir veya mail adresimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.


Aynı zamanda buraya tıklayarak, iletişim formundan da bilgilerinizi göndererek sizlerle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.Fiber & vDSL Kampanyası İnternet Paketleri

ADSL/VDSL Paketleri

Sonet
ANADOLU
Sonet
İSTANBUL
Sonet
AYASOFYA
Paket Fiyatı 284,90 TL 299,90 TL 314,90 TL
Download 16 Mbps'e
kadar
35 Mbps'e
kadar
100 Mbps'e
kadar
Upload 4 Mbps'e
kadar
12 Mbps'e
kadar
20 Mbps'e
kadar
Kota Limitsiz Limitsiz Limitsiz
AKK Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Taahhüt 0 - 24 Ay* 0 - 24 Ay* 0 - 24 Ay*

FİBER Paketleri

Sonet
YAVUZ
Sonet
SULTAN
Sonet
SELİM
Paket Fiyatı 289,90 TL 304,90 TL 324,90 TL
Download 26 Mbps'e
kadar
35 Mbps'e
kadar
100 Mbps'e
kadar
Upload 12 Mbps'e
kadar
12 Mbps'e
kadar
20 Mbps'e
kadar
Kota Limitsiz Limitsiz Limitsiz
AKK Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Taahhüt 0 - 24 Ay* 0 - 24 Ay* 0 - 24 Ay*

FİBER ÖZEL Paketleri

Sonet
NANO**
Sonet
QUANTUM**
Sonet
HYPERLOOP**
Paket Fiyatı 449,90 TL 539,90 TL 629,90 TL
Download 200 Mbps'e
kadar
500 Mbps'e
kadar
1000 Mbps'e
kadar
Upload 30 Mbps'e
kadar
40 Mbps'e
kadar
50 Mbps'e
kadar
Kota Limitsiz Limitsiz Limitsiz
AKK Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Taahhüt 0 - 24 Ay* 0 - 24 Ay* 0 - 24 Ay*

KOBİ Paketleri

Sonet
CLASSIC-20
Sonet
ELITE-50
Sonet
PRIME-100
Paket Fiyatı 799,00 TL 1999,00 TL 2999,00 TL
Download 20 Mbps'e
kadar
50 Mbps'e
kadar
100 Mbps'e
kadar
Upload 6 Mbps'e
kadar
12 Mbps'e
kadar
20 Mbps'e
kadar
Kota Limitsiz Limitsiz Limitsiz
AKK Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Transmisyon Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Taahhüt 0 - 24 Ay* 0 - 24 Ay* 0 - 24 Ay*

Fiyatlara tüm vergiler dahildir.

Kablo İnternet kampanyalarında abonelik süresince tüm vergiler dahil seçilecek modeme göre 14,99/19,99 TL modem kullanım ücreti uygulanmaktadır. Bu bedel kampanya fiyatlarına dahil değildir.

Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.


SSS

Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde ne olur?

Taahhütnamenin abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneden tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir. Modemin mülkiyeti Sonet'e aittir.

Aboneliğin iptal edilmesi durumunda modemin Sonet'e teslim edilmesi zorunludur. Aksi halde modem ücreti faturaya yansıtılacaktır.

Fiyatlara tüm vergiler dahildir.

Bağlantı ve aktivasyon ücreti ne kadardır?

Fiber & vDSL kampanyasındaki mevcut tüm tarifelerde abonelik taahhütlü olarak başlatıldığında taahhüt süresi boyunca herhangi bir aktivasyon bedeli bulunmamaktadır.


* - Taahhütsüz paketlerde tarife fiyatına ek olarak tek seferlik 589,90 TL Aktivasyon ücreti alınmaktadır.
* - Taahhütsüz paketlerde aylık 54,90 TL yalın ücreti alınmaktadır.
* - Kampanya stoklarla sınırlı olup, bölgesel olarak değişiklik gösterebilir.

** - Eğer mevcut altyapı bu hızları destekliyorsa, 200 Mbps, 500 Mbps veya 1000 Mbps hızlardan faydalanabilirsiniz. Ancak, İnternet hızı (download ve upload) gerçek sonuçları çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında sunucu performansı, ev veya işyeri ile sunucu arasındaki router'ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı, hat kullanım yoğunluğu, bilgisayar performansı ve erişilen sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi hız kısıtlamaları gibi etkenler bulunmaktadır. Bu nedenle, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilirler. Tam performans için, kablolu bir bağlantı önerilir.

** - Bu paketlere özel WiFi 6 Modem kira bedeli 39,90 TL'dir. Bu bedel kampanya fiyatlarına dahil değildir.